מותגים נוספים

Chopard

מותג תכשיטים שוויצרי יוקרתי, הידוע מזה שנים בעיצובים המרהיבים של שעוניו, תכשיטיו ואביזרי האופנה שלו.
בשמי המותג, בהשראתו, מוגשים בבקבוקים המעוצבים כתכשיט.

Davidoff

Davidof מותג הטבק השוויצרי היוקרתי, הנודע בזכות האיכות העילאית של סיגריו. לצד אלה, הינו בעל שם עולמי כמותג בישום יוקרתי.

Cerruti

בית אופנה איטלקי אשר הוקם בשנת 1881, ע"י האחים סטפנו, אנטוניו וקווינטינו צ'רוטי.
בשנת 1978 הושק הבושם הראשון לגבר ובשנת 1987 הבושם הראשון לאישה, ומאז ועד היום הושקו תחת מותג זה כ-30 בשמים שונים אשר זכו להצלחה עולמית.

JOOP

JOOP בית אופנה גרמני, הנודע הן בתכשיטיו ובאביזרי האופנה שלו והן בבשמיו.

Nikos

NIKOS, מותג תכשיטים, בישום וליין ייחודי להלבשה תחתונה.

JAGUAR

חברת יגואר, יצרנית מכונית הפאר והיוקרה מאנגליה, השיקה בשנת 1988 את הבושם הראשון לגבר. בשנת 1993 השיקה החברה את הבושם הראשון לאישה, ומאז ועד היום מובילה החברה את הקטגוריה עליה היא נמנית עם 27 בשמים שונים לגבר ולאישה.

Parfume Gres

מאדאם אלכס גרה' נולדה בשנת 1903 בפריז, צרפת. בשנת 1958 יצרה את הבושם הראשון מבשמי גרה. בשנת 1982 נאלצה מאדאם גרה למכור את חברת הבשמים למען קידומו של בית האופנה. משנת 2001 ועד היום פועלת החברה בשוויץ. בשנת 1993 השיקה החברה את הבושם קברט שהינו אחד מבשמי הדגל של החברה גם היום.

Mandarina Duck

מנדרינה דאק הוא מותג חדשני המציע פתרונות יצירתיים ומקוריים לצרכן תובעני, סקרן, חיובי ושנמצא תמיד בתנועה. המותג מציע רמה ואיכות יוצאות דופן הודות לשימוש בחומרים בלתי שגרתיים, שימוש מקורי בצבעים ודגש על הפרטים.

Azzaro

המותג Azzaro נוצר בדמותו של מייסדה, לוריס אזרו, סיציליאני יליד תוניסיה, אשר ביסס את המוניטין שלו כמעצב בשנות ה-60 המאוחרות בשל אופנתו הזוהרת והסקסית. במהרה הרחיב המותג את פעילותו גם לתחום הבישום, ומשנת 1975 ועד היום השיק המותג כ-60 בשמים לגבר ולאישה.

Shakira

הבשמים של שאקירה הם ביטוי לרוח ולאישיות של שקירה.
ספונטנית, מלאת שמחת חיים, קורנת וזוהרת, פצצת אנרגיה בעלת כוח ממגנט אשר ביכולתה להרקיד את העולם ולחשמל באמצעות המוזיקה.
הבשמים רעננים ואוריינטליים, מותירים שובל חושני, נשי, מפתה וממכר שלא ניתן לעמוד בפניו.

Antonio Banderas

חיוכו ומבטו של אנטוניו בנדרס הפכו אותו לאחד השחקנים האהובים והאהודים בעולם. הכוכב אשר בורך על ידי הטבע באישיות כובשת וחוש הומור ייחודי, הפך באופן עקבי ושלא במודע לכוכב בעל קסם ופיתוי.
הבשמים של בנדרס הינם תמצית אופיו של בנדרס, אישיות עשירה וחושנית, עטופה בניחוח מפתה.

Christina Aguilera

כריסטינה אגילרה- אמנית מצליחה ומוכשרת
זמרת, כותבת שירים, מפיקה, שחקנית, ובשמית … מהאמניות המוכשרות ביותר של העשור האחרון, כריסטינה אגילרה מכרה יותר מ -25 מיליון אלבומים ברחבי העולם. היא זכתה בארבעה פרסי גראמי ובפרסים רבים נוספים.. בשנת 2007 השיקה כריסטינה אגילרה את הבושם הראשון שלה, במה שהוגדר כהשקה הגדולה ביותר בתחום הלייף סטייל לשנת 2007.

Roshas

מותג אופנה צרפתי החוגג את הנשיות ואשר כל כולו הינו תמצית השיק הפריזאי.

Laura Biagiotti

מעצבת אופנה איטלקית, הנודעת בקוויה העכשוויים הניזונים מהשפעת האומנות. הריחות קלאסיים והבקבוקים מעוצבים בהשפעת האדריכלות האיטלקית האיכותית והמפורסמת.

ג'יימס בונד 007

בשנה המציינת את חגיגות ה-50 של ג'יימס בונד, נולד הניחוח הגברי הראשון בעולם, המוקדש כולו למרגל הבריטי האגדי: ג'יימס בונד 007.
מהות של אייקון אמיתי – ג'יימס בונד 007 הוא ניחוח קלאסי גברי מובהק, עם רעננות וטוויסט מתוחכם – הניחוח האולטימטיבי לגבר המודרני.
במשך יובל, ג'יימס בונד הצליח ללכוד את הדמיון הקולקטיבי של העולם כולו בגבריותיו הבלתי מעורערת, אך בו בזמן השארם המופעל על נשים והאלגנטיות האגדתית. בונד הוא אייקון מוהבק, פנטזיה שאי אפשר לגעת בה – נערץ על ידי גברים ונחשק על ידי נשים.

בניחוח ג'יימס בונד 007, כל התכונות הללו מצטלבות בדרך הכי מסוכנת ומגיעות לשיאן בניחוח חזק החותם את הדואליות של בונד; תערובת שופעת של תחכום וגבריות.