אודות

Lilit Cosmetics ltd הינה קבוצת הקוסמטיקה המובילה בישראל מזה למעלה מ-80 שנה. הקבוצה הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית של מותגי הקוסמטיקה והבישום המובילים בעולם וכן, בעלת חנויות מותג האיפור המוביל - NARS.

החברה פועלת מתוך המרכז הלוגיסטי החדשני הממוקם בשוהם. המרכז שהוקם בשנת 2015, עונה על צרכי התפעול, הניהול, ההדרכה, האחסנה וההפצה לכל נקודות המכירה ברחבי ישראל ומתנהל על פי הסטנדרטים בחברות הקוסמטיקה הבינלאומיות. יו"ר הקבוצה היא הגברת ניצה בילט, מנכ"ל החברה הינו אורי בילט,  צוות עובדי החברה מונה כ-700 עובדים ביניהם 150 עובדי מטה וכ-550 יועצות יופי הממוקמות ב-400 נקודות מכירה ברחבי הארץ ברשתות: סופר-פארם, המשביר, BE, אפריל ונקודות מכירה נבחרות נוספות.

Lilit Cosmetics ltd הינה חברה משפחתית הפועלת משנת 1938 בישראל.

משרדי לילית קוסמטיקה

החזון שלנו

לילית צועדת לאור החזון שהגדירה לעצמה משך שנות פעילותה:

להוביל את השוק הישראלי בתחום הקוסמטיקה והבישום עם המותגים הבינלאומיים המובילים

להתפתח לאורך זמן תוך יצירתיות והתחדשות

לשמור על העקרונות של אמינות והגינות

לטפח את מערכת היחסים המצוינת עם צוות העובדים, הספקים והקמעונאים

להוות חברה משפחתית לצוות עובדיה, הנאמן משך שנים

לתרום לקהילה בפרויקטים מגוונים לאורך השנה

להציע מסלול קידום והתפתחות לעובדים הנבחרים

להיות מעודכנת במילה האחרונה בדיגיטל ובטכנולוגיה הרלבנטית בענף

לטפח את האיתנות הפיננסית כמקור של עוצמה ובטחון

לשמר את הגמישות להשתנות עם השוק ככל הנדרש

לשאוף שבכל בית בישראל יהיה לפחות מוצר אחד של לילית!

היסטוריה

  • 1933
  • 1949
  • 1960
  • 1985
  • 2021

מרעיון למציאות

עם עליית הנאצים לשלטון בשנת 1933, אליהו נוסבאום נאלץ לברוח מגרמניה באישון לילה יחד עם אשתו ושני ילדיו הקטנים. בחיפושו אחר מקור פרנסה, מכיוון שלא יכול היה לעסוק בארץ במקצועו כעורך דין בגלל מגבלת השפה ומאחר שבגרמניה רקח בשמים כתחביב, מצא את עצמו מקים במטבח ביתו בישראל, בית חרושת קטן לייצור תמרוקים תחת השם 'מריה דה סילבה'.

ב-1948, לאחר קום המדינה, בית החרושת הקטן שפתח תחת השם 'מריה דה סילבה' קיבל את שמו העברי - 'לילית'.

הקמת לילית

בשנת 1949 הצטרף הדור השני לחברה. דוד נוסבאום ואשתו הלבורנטית יפה, עמלו על הרחבת פעילות החברהשכללה ייצור עצמי של בשמים, קרמים ואיפור.

העולם הבינלאומי

בתחילת שנות השישים הבין דוד את הפוטנציאל הגלום בייבוא מותגים בינלאומיים לארץ והחל במסע חיפוש אחר מותגים בעלי שם. המותג הראשון אותו זכה לייצג היה 'טבק אוריגינל' ובעקבותיו הגיעו מותגים נוספים.

צמיחה והתרחבות

בשנות השמונים ניצה בילט, בתו הבכורה של דוד, מונתה כמנכ״ל החברה.
בתוך שנים ספורות הרחיבה את הפעילות והצעידה את החברה למחוזות חדשים אשר מיצבו אותה כחברה הגדולה והמובילה בענף הקוסמטיקה בישראל.
בהמשך הצטרפה בתו הצעירה של דוד, אליה בומזה, רוקחת בהכשרתה ומונתה כמנהלת תחום הרגולציה בחברה.

 

מאז ועד היום

במהלך שנות ה-2000 הצטרף להובלת החברה המשפחתית הדור הרביעי, אורי בילט, כיום מנכ"ל החברה ויעל בילט-צין, כיום סמנכ"ל השיווק בחברה. הכניסה של הדור הרביעי לצד טיפוח שדרה איתנה של עובדים נאמנים ומסורים מאפשרים לחברה לצעוד קדימה בגאון.

התפתחותה העקבית והמרשימה של החברה מבוססת על ערכי המשפחה וההמשכיות שליוו אותה מהקמתה.

כיום, לילית הינה החברה המובילה בתחומה בישראל והיא מטפחת את חזונה להחדיר לשוק המקומי עוד ועוד מותגי קוסמטיקה ובישום בינלאומיים ולשים על המפה את השמות החדשים המסקרנים בתחום. לילית היא לא רק החברה המובילה בתחום היבוא, השיווק וההפצה, אלא הינה הבעלים של חנויות מותג האיפור הבינלאומי NARS ברחבי הארץ, אתרי און-ליין, שותפה בחברת GOLDEN ELEMENTS LTD המפיצה את מותג הבישום והטיפוח המצליח JIVAGO ובקנה אינספור פרויקטים אסטרטגיים היוצאים מדי שנה אל הפועל.


פעילותה הענפה של החברה מתבצעת ממרכז לוגיסטי חדשני הממוקם בשוהם.


החזון העסקי של לילית, החדשנות הבלתי פוסקת והשאיפה למצוינות מלווים גם בחזון חברתי ברור. לילית גאה לשמר ולפתח את ערכי דור המייסדים - לשמור על עקרונות של אמינות והגינות, לטפח את מערכת היחסים עם צוות העובדים, הספקים והקמעונאים ולתרום לקהילה בפרויקטים מגוונים ושונים.

עם עבר מפואר וחזון שלא מפסיק להתחדש - לילית הינה קבוצת הקוסמטיקה המובילה בישראל.