השפתון שנותן את הטון

מתלבטת בין גימור מאט למבריק? מחפשת את הפתרון האולטימטיבי לעיבוי? קבלי את המדריך שיעשה לך סדר במגירת השפתונים.

שימוש בשפתון הנכון יכול להקפיץ בשנייה את הלוק ולדייק את המראה שלך בדיוק באופן שרצית. השפע העצום שקיים בשוק הופך את הבחירה בין גלוס לבין שפתון מאט או מבריק למבלבלת מעט אך ברגע שהאותיות הקטנות מתבהרות, היא הופכת לקלילה וטבעית יותר. הנוסחה המנצחת היא פשוט לשלב בין הבחירות השונות בהתאמה למראה הרגעי אליו תרצי להגיע, ולא פחות חשוב מכך - בהתאם למצב הרוח. השוני בחוויית המריחה ובמראה הסופי של כל שפתון ושפתון נובע מהפורמולות הספציפיות מהן הוא עשוי. שפתון מאט יספק מרקם אטום בגימור קטיפתי בעוד שפתון מבריק, העשיר בפורמולות לחות והזנה, יספק גמישות בזמן המריחה ומראה בוהק. שימוש בגלוס יעניק מראה שפתיים "רטוב" ושקוף עם פיגמנט עדין ואקסטרה ברק.

בחרת בשפתון מאט? הנה מספר טיפים חשובים:
שימוש בשפתון מאט מאפשר שליטה בהנחה על השפתיים וקל יותר להשיג איתו מראה מתוחם ללא שימוש בתוחם ייעודי. גם העמידות שלו גבוהה ולכן תוכלי להנות ממנו לאורך שעות ארוכות. כדי למנוע תחושה כבדה ואטומה, תוכלי להשתמש רק בשכבה דקה שתייצר מצד אחד מראה בעל נוכחות אבל תעניק תחושה קלילה. טיפ נוסף, שיעזור גם לכל מי שמחפשת עיבוי, ניפוח והגדלה של קו השפתיים הוא שימוש מקדים בבסיס למילוי והתפחה של השפתיים כמו ה-Sexy lips volumizer של פופה.

מתחשק לך דווקא לבלוט עם מבריק? הנה העצות שלנו:
כדי ליצור מראה מדויק, מומלץ להיעזר בתוחם שפתיים. לשפתון המבריק יש נטייה להיות עמיד פחות ולכן התוחם יבטיח עמידות וימנע גלישה מעבר לקו השפתיים. קיימים היום גם לא מעט שפתונים מבריקים במרקמים נוזליים עם ספוגיות רחבות אשר ניתן להשיג באמצעותם הגדרה מעולה לקו השפתיים ללא שימוש בתוחם.

מחפשת טרנד אחד ספציפי להתמקד בו הקיץ? יש לנו שתי המלצות מובילות בשבילך:
* גלוס מבריק עם פיגמנט עדין הקרוב לצבע השפתיים מסתמן כטרנדי במיוחד לקיץ - הוא יעניק לך מראה בעל נוכחות טבעית כובשת שיעביר אותך ימים שלמים בשיק.
* אופציה נוספת לחובבות הדרמה היא מראה ה-'ויניל'. מדובר במראה פופולרי במיוחד ברשתות החברתיות המתבסס על שימוש בשפתון בעל פיגמנט עשיר בגימור סופר מבריק, ממש כמו זה המתקבל בשימוש בפילטר.

מוצרי איפור שפתיים - פופה PUPA