נישה משלהם

בשמי הנישה ממשיכים להכתיב את הטון של עולם הבישום ולהציע אלטרנטיבה אישית ואיכותית למי שמחפש אחר ניחוח ייחודי, איכותי ואחר.

מגמת הפרסונליזציה ממשיכה להותיר חותם משמעותי על תעשיית הקוסמטיקה ועל עולם הבישום בפרט. בעולם בו נדמה שכבר ראינו, לבשנו והרחנו הכל- יותר ויותר אנשים מעמיקים את החיפוש אחר ביטוי אישי, ממוקד ונאמן לעצמו שמתבדל בצבע, בריח ובצורה.
המגמה הכללית הזו מביאה לתנופה חסרת תקדים של קטגוריית בשמי הנישה, בשמים שמהווים אלטרנטיבה לבשמי המותגים ובתי האופנה הגדולים. בשמי הנישה מציעים חוויית שימוש שאינה מיינסטרימית ומושכים אליהם עוד ועוד לקוחות מסוקרנים.


את בשמי הנישה אופפת הילה מיוחדת הנגזרת מהמקצועיות העילאית המעורבת בתהליך הייצור שלהם ומהשימוש בחומרי גלם יקרים ואיכותיים במיוחד. הקסם האחר והמסתורי שלהם מועצם דווקא בגלל שהגישה אליהם מוגבלת. תהליך ההפצה שלהם נעשה באופן סלקטיבי מכוון ולא ניתן להשיג אותם בכל חנות, רשת או פארם אלא רק בנקודות מכר ובבוטיקים ספציפיים.


בשמי הנישה נמצאים כיום בפריחה חסרת תקדים כשההתאהבות בניחוח מסוים מלווה בסיפור שלם- בהיסטוריה של המותג, האנשים שעומדים מאחוריו, מסורות הייצור הייחודיות, חומרי הגלם החד פעמיים והשפה העיצובית שעוטפת כל בושם.


בשמי הנישה חדרו היטב לשוק המקומי וכיום ניתן להשיג בארץ את מיטב המותגים המדוברים והנחשבים בעולם. ביניהם, ניתן לציין את ATKINSONS,XERJOFF, LALIQUE,TRUSSARDI
ו-JULIETTE HAS A GUN. בואו וגלו את המגוון המסחרר ותתאהבו גם אתם!